Duyuru..!!!
Bursa Turları
Duyuru..!!!
Amasra Safranbolu Turları
Duyuru..!!!
Malatya Ticaret odası
Beyrut Turu
Her hafta kesin deparlı Berut Turları
Kapadokya Turu

249 TL'den başlayan fiyatlarla
Çanakkale Turu

99 TL'den başlayan fiyatlarla
Amasya - Safranbolu Turu

249 TL'den başlayan fiyatlarla
Kapadokya Turu

249 TL'den başlayan fiyatlarla
Çanakkale Turu

99 TL'den başlayan fiyatlarla
Amasya - Safranbolu Turu

249 TL'den başlayan fiyatlarla
Kapadokya Turu

249 TL'den başlayan fiyatlarla
Çanakkale Turu

99 TL'den başlayan fiyatlarla
Amasya - Safranbolu Turu

249 TL'den başlayan fiyatlarlaYeniliklerden ve Kampanyalarımızdan Haberdar olmak için E-mail Listemize Katılın.
 
E-posta Adresiniz :

Baştan Başa Karadeniz Turu

Sayfayı Yazdır

     
    Tur Adı :  Baştan Başa Karadeniz Turu
     
    Tur Süresi :  6 Gece 7 Gün
     
    Fiyat :  799 TL'den başlayan fiyatlarla
     
    Ulaşım :  Otobüs
     
    Başlangıç Tarihi :   Bitiş Tarihi :
 
   


 Hayde gidelum hayde Karadenuze

GEZİLECEK YERLER:

Erfelek Tatlıca Takım Şelaleleri, Hamsilos, Fiyort, Alaaddin Camii, Pervane Medresesi, Sinop Cezaevi, 93 Harbi Şehitliği, Şahin Tepesi, Paşa Tabyaları, Bandırma vapuru, İlk adım anıtı, Samsun arkeoloji müzesi, Gazi müzesi, Ordu Boztepe,Giresun Kalesi, Topal Osman Anıtı, Trabzon Ayasofya müzesi, Atatürk köşkü, Uzun Göl, Yente Yaylası, Demirkapı Yaylası,Ustra Yaylası, Aygır Gölü Yaylası, Sarıkaya Yaylası, Çamlıhemşin, Gonio Köyü, Ayder yaylası, Ortan köyü (Rum Köyü), Zilkale, Palovit Şelalesi, Konaklar Mahallesi, Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon Yaylası, Galeri Düzlüğü, Hopa, Cankurtaran geçiti, Borçka, Karagöl, Sarp Sınır Kapısı,  Sümela Manastırı.


1. GÜN: İSTANBUL-SİNOP

Gece saat 22.00’de TAKSİM İKİZTUR önünde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Gerekli yerlerde verilen molalar sonrasında sabah erken saatte Sinop’a varıyoruz. Sabah kahvaltımızı denize nazır ve Gerze ilçesini hâkim bir noktadan gören restoranımızda açık büfe şeklinde aldıktan sonra Sinop’u gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Sinop’un Erfelik ilçesinde meşhur Tatlıca Şelalelerini geziyoruz. Daha sonra Türkiye’de tek olmasıyla ünlü Sinop Hamsilos Koyunu ve Fiyort’larını görüyoruz. Öğlen yemeği için Sinop Marina’daki deniz kenarındaki restoranımızda geçiyoruz ve yöresel yemek alıyoruz. Yemekten sonra ilk olarak Sinop cezaevi, Anadolu Selçuklularından kalma Alaaddin Camiyi ve Pervane medresesini, Sinop Kalesi 93 Harbi Şehitliği ve Paşa Tabyaları ziyaretini gerçekleştirdikten sonra Şahin Tepesi mevkiinden Sinop’u kuş bakışı izledikten sonra (dileyen misafirlerimiz Sinop’ta Teken turuna katılabilir.) akşam yemeği konaklama otelimizde.

 

2. GÜN: SAMSUN-ORDU

Sabah erken saatte alacağımız kahvaltımızın ardından Samsun’a hareket etmek için yola çıkıyoruz. Alaçam Bafra ilçelerinde geçerek Samsun’a varıyoruz. İlk olarak BANDIRMA VAPURU, İLK ADIM ANITI, SAMSUN ARKEOLOJİ MÜZESİ, GAZİ MÜZESİ ziyaretlerinden sonra öğlen yemeğini almak için Amazon Kadınlarının yıllarca hüküm sürdüğü Samsun’un terme ilçesinde nehir kenarında yöresel yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra ilk olarak Ordu Boztepe’ye çıkıyoruz. Ordu’yu kuş bakışı izledikten sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. GÜN: GİRESUN-TRABZON

Sabah kahvaltısının ardından ilk olarak Giresun Kalesi, Topal Osman Anıtı ziyaretlerinden sonra Trabzon’a hareket ediyoruz. Öğle yemeğinde Akçaabat köftesi alıyoruz. Yemekten sonra Trabzon Ayasofya’sı, Atatürk Köşkü ve Gümüş atölyeleri ziyaretlerinden sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4. GÜN: TRABZON-UZUNGÖL

Sabah kahvaltısının ardından ilk olarak Uzun Göl’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde çay fabrikasını ziyaret edip, çayın tarladan toplandıktan sonra geçirmiş olduğu aşamalarla ilgili görevli çay eksperi arkadaşlardan bilgi alıyoruz. Öğlen yemeğini yöresel olarak Uzungöl’de aldıktan sonra. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde


5. GÜN: RİZE

Sabah kahvaltısının ardından Fırtına Vadisi ve Fırtına Deresini takip ederek Çamlıhemşin’e ulaşıyoruz. sonra öğlen yemeği sonra Ayder Yaylasına hareket ediyoruz. Kalegon Yaylası, Galeria Düzlüğü, Gelin Tülü Şelalesi ve dileyen misafirlerimiz Ayder Yaylasında yürüyüş yapabilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


6. GÜN: ARTVİN

Sabah kahvaltısından sonra Hopa’ya hareket ediyoruz. Cankurtaran geçitinden geçtikten sonra Borçka’ya  vardıktan sonra artvinin kafkasör yaylasına ulaşıyor geleneksel boğa güreşlerinin yapıldığı arena şehir merkezini gördükten sonra Sarp Sınır kapısına hareket ediyoruz. Gürcistan’ın Gonia Köyünü panoramik olarak gördükten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.


 7. GÜN:

Sabah erken saatte alacağımız kahvaltıdan sonra Trabzon’un Maçka ilçesinin Altındere Milli Parkında bulunan Sümela Manastırı (Kara Meryem Kilisesi) ziyaretinden sonra öğle yemeğini Maçka’da yöresel olarak alıp sahil yolundan doğru İSTANBUL hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Bir dahaki İKİZTUR organizasyonunda siz değerli misafirlerimizle buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 6 Gece Konaklama
Lüks Otobüsler İle Ulaşım

Çevre Gezileri
 
Sabah Kahvaltısı

Akşam Yemeği

Zorunlu Seyahat Sigortası
 
* Otobüs için yeterli sayı olmadığın da 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.


Dahil Olmayan Hizmetler

Öğlen Yemekleri 
Özel Harcamalar 
Müze Ören Yeri Girişleriyorumlar